Яку роботу виконала сила величиною 10Н яка діє на тіло в напрямку руху на шляху 5м


Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

Ответ:

50Дж

Объяснение:

Формула роботи

A = F * s

A = 10*5 = 50 Джоуль (Дж)