Вантаж перемістили по підлозі на 4 м, приклавши силу 30 Н. Яку роботу виконали при цьому?


Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Рамиль.

Дано:

h=4 м

F=30 Н

A-?

Решение:

A=F*h

A=30*4=120 (Дж)