Яку кінетичну енергію має куля масою 3,4г,що летить зі швидкістю 922 м/с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Окрашева Байсура.

Ответ:

Дано:

m=3,4 г=0,0034 кг

V=922 м/с

Eк-?

Решение:

Eк=mV^2/2=0,0034*922^2/2=1445 Дж

Объяснение: