Скільки цинку виділиться протягом години, якщо потужність струму, що протікає крізь, дорівнює 2 кВт

за напруги 120 Вт . Еквівалент цинку- 0,34* 10^ -3 г/Кл​

Ответы на вопрос

Отвечает Tulkubaev Ilmir.

Відповідь:

0,02 кг

Пояснення:

t = 1 год = 3600 с

P = 2 кВт = 2×10³ Вт

U = 120 Вт

k = 0,34×10^-3 г/Кл = 3,4×10^-7 кг/Кл

_____________________________

m - ?

m = kIt, P = UI ⇒ I = P/U, m = kPt/U

m = (3,4×10^-7 кг/Кл×2×10³ Вт×3600 с)/120 Вт = 0,02 (кг)