Із ніхромового дроту з площею поперечного перерізу 0,2мм(квадратних) необхідно виготовити спіраль

електроплити, розраховану на напругу 220В і силу струму 2 А.Якою довжини дріт треба взяти? (ТЕРМІНОВО З РОЗВ'ЯЗКОМ)​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ:

ʟ=20 м.

Объяснение:

Дано:

ρ=110*10⁻⁸=1,1*10⁻⁶ Ом*м - нихром;

S=0,2 мм²=0,2*10⁻⁶ м²;

U=220 B;

I=110 A.

---

ʟ-?

===

Решение:

По закону Ома:

R=U/I=220/2=110 Ом.

Формула сопротивления проводника  

ч/з удельное сопротивление вещества:

R=ρʟ/S =>  

ʟ=R*S/ρ=(110 Ом*0,2*10⁻⁶ м²):1,1*10⁻⁶ Ом*м=20 м.