За допомогою рухомого блока людина піднімає відро масою 20 кг. З якою силою при цьому людина діє на

мотузку? На яку висоту людина підніме відро, якщо вона витягує мотузку на 10 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Ыбрахан Томирис.

Ответ:

m=20 кг

F=125 Н

h=2 м

η=?

n= \frac{mgh}{2Fh} = \frac{mg}{2F} =n=2Fhmgh=2Fmg= 20 кг * 9,8 Н/кг / 2 / 125 Н=196 Н / 250 Н=0,784=78,4%.