Укажіть яке доцентрове прискорення має тіла що обертається рівномірно по колу радіусо 0.5 м якщо

1) кутова швидкість обертання 5 рад\с 2) лінійна швидкість тіла 10 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснов Александр.

Ответ:

1) аn=12.5 м/с²

2) аn=200 м/с²

Объяснение:

1) аn=ω²*R=5²*0.5=12.5 м/с²

2) аn=V²/R=10²/0,5=200 м/с²