Нитка витримує силу натягу не більшу, ніж 50Н. Чи витртмає ця нитка вантаж масою 3.5кг? Який

додатковий вантаж потрібно причепити, щоб нитка розірвалась

Ответы на вопрос

Отвечает Кониковская Кристина.

F=mg=3.5*10=35 H

так, витримає

додатковий вантаж:

Mg=50-35=15

M=1.5 кг