порівняйте для двох матеріальних точок що розташовані від центра колеса на відстанях точка А 40 см

Точка Б 20 см лінійну швидкістьб

Ответы на вопрос

Отвечает Даренская Инга.

Період однаковий

T=\frac{2\pi R_1}{v_1}=\frac{2\pi R_2}{v_2}\\\frac{v_1}{v_2}=\frac{R_1}{R_2}=2

Швидкості відрізняються у 2 рази