Сила струму в провіднику змінюється з часом згідно з рівнянням I = 5 + 3t, де I - сила струму, t -

час. Яка кількість електрики q проходить крізь поперечний переріз за час від t1=3c до t2=8с​

Ответы на вопрос

Отвечает Кисель Яна.

Ответ:

Объяснение:

Изменение заряда с течением времени:

dq = I·dt

dq = (5 + 3t)·dt

Интегрируем в пределах от t₁ = 3 c  до  t₂ = 8 с:

q = (5·t + 3·t²/2)   | ₃⁸ = (5·8 + 3·8²/2) - (5·3 + 3·3²/2) =

= 136 - 28,5 ≈ 108 Кл