В атоми Купруму 63 частинки, з них 34 нейтрони. Визначте кількість електронів в атомі.


Ответы на вопрос

Отвечает Гамандий Света.

Ответ:

Объяснение:

А = 63             - всего частиц

N = 34              - нейтронов

P = A - N = 29   -  протонов

Число электронов равно числу протонов,  то есть 29

Отвечает Федина Арина.

Ответ:

29 електронів

Объяснение:

Кількість протонів дорівнює кількості електронів.

63-34=29 (Z=N-A)