за допомогою пружини жорстіксть якої 200 н/м тягнуть тіло масою 4кг коєфіцієнт ковзання 1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Сабитовна Жайна.

Ответ:

x = 29.43cm

Объяснение:

Так як тіло не прискорюється, то дія сил врівноважено, отже можна прирівняти сили тертя і пружності

Прирівняємо сили і висловимо з них подовження пружини

F_{x} =F_{u}\\kx=uN\\N=mg\\kx=mgu\\x=\frac{mgu}{k} \\x=\frac{4kg*9.81\frac{m}{sec^{2} } *1.5}{200\frac{N}{m} }\\x=0.2943m\\x=29.43cm