Який шлях пропливе моторний човен, якщо він рухается 5с зі сталою швидкістю 1м/с, а потім 5с зі

сталим прискоренням 1м/с^2 ? Пожалуйста помогите решить

Ответы на вопрос

Отвечает Биккужин Ильдар.

Відповідь:

22,5 м

Пояснення:

S = V*t

За 5с руху зі сталою швидкістю:

S = 1 * 5 = 5 (м)

За наступні 5с з прискоренням;

S = V*t + a*t^2 / 2

S = 1*5 + 1*5*5/2 = 5 + 25/2 = 5 + 12,5 = 17,5 (м)

Весь шлях:

5 + 17,5 = 22,5 (м)