Щука рухається зі швидкістю 10 кілометрів на годину за який час вона подолає відстань 90

кілометрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Маяцкий Егор.

Ответ:

за 9 годин

Объяснение:

t = L/V = 90/10 = 9год