два однакових точкових заряди q1=q2=5 нКл знаходяться на відстані 5 см. з якою силою вони

взаємодіють? куди вона направлена?​

Ответы на вопрос

Отвечает Amantaeva Fabi.

Ответ:

в

Объяснение:

в) 100 мкН

за законом Кулона

q1 = 2нКл = 2 · 10^-9 Кл

q2 = 5 нКл = 5 · 10^-9 Кл

k = 9 · 10^9 Н²м²/Кл²

r = 3 cм = 0,03 м

F-?

F = 2·10^-9·5·10^-9·9·10^9 ÷ (0,03)² = 0,001·10^-9 H = 100·10^-6 H = 100 мкН