знайти кінцеву швидкість автомобіля, якщо зі стану спокою він рухався 1,05, м\с протягом 12с.

знайти вметрах за сек. і в кілометрах за секунду

Ответы на вопрос

Отвечает Азалия Галиева.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 0

S = 105 м

t = 12 с

____________

V - ?

Ускорение находим из формулы:

S = a·t² / 2

a = 2·S / t² = 2·105 / 12² ≈ 1,46 м/с²

Скорость:

V = V₀ + a·t = 0 + 1,46·12 ≈ 18 м/с

или

V = 18·3,6 ≈ 65 км/ч