ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО два катери, які розташовані на відстані 1500 м один від одного, почали рух

назустріч один одному з постійними швидкостями 25 i 50 м/с. визначте час і місце зустрічі катерів. побудуйте графіки координати та швидкості руху для кожного катера.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пенкин Владимир.

Ответ:

Объяснение:

Запишем уравнения движения катеров:

X₁ = 25·t

X₂ = 1500 - 50·t

Приравняем:

25·t = 1500 - 50·t

75·t = 1500

t = 1500/75 = 20 с - время встречи

X₁ = 25·20 = 500 м - место встречи.

Графики чертим, как на уроке математики.