теплохід, що має власну швидкість 30 км/год, рухається проти течії річки.Швидкість течії дорівнює 3

км/год.Яка швидкість теплохода відносно причалу на березі річки? А 33 м/с Б ~9,2м/с В 7,5 м/с Г 27 м)с​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ: В = 7,5 м/с

Объяснение: 30 - 3 = 27 (км/год)

І потрібно перевести в м/с тому ,

27*1000:3600 = 7,5 м/с