СРОЧНО!! Знайти силу взаємодії двох тіл що мають заряди 10нКл та знаходяться на відстані 1см?


Ответы на вопрос

Отвечает Моргенштерн Лиза.

Ответ:

9 * 10⁻³ H

Объяснение:

Дано:

q = 10 нКл = 1 * 10⁻⁸ Кл

r = 1 см = 0,01 м

Знайти: F

Розв’язок:

F = kq² / r²

k = 9 * 10⁹ Нм² / Кл²

[F] = (Н*м²/Кл²) * Кл²/м² = Н

F = ( 9*10⁹ * (1*10⁻⁸)² ) / ( 10⁻² * 10⁻² ) = 9 * 10¹¹ * 10(⁻⁻⁸)² / 10⁻² = 9 * 10¹³ * 10⁻¹⁶ = 9 * 10⁻³ = 0,009

Відповідь: F = 9 * 10⁻³ H.