Продовження пружин збільшилось у 3 рази у скільки разів збільшелась потенціальна енергія пружності​


Ответы на вопрос

Отвечает Бейбит Нұрсұлтан.

Ответ:

Увеличилась в 9 раз

Объяснение:

W1=k*x²/2

W2=k*(3*x)²/2=9*W1

=====================