Обчисліть заряд , що переноситься електричним полем при напрузі 2кВ і виконаній роботі 200 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Елена.

Ответ:

0,1 Кл

Объяснение:

U=2000 B     A=200 Дж    q=?

===

q=A/U=200/2000=0.1 Кл

=======================