1. У латунному калориметрі масою 600 г міститься 400 г води. Калориметр з водою отри- мав 152,64

кДж теплоти. Яку кількість теплоти отримала вода, а яку калориметр? ПОЖАЛУЙСТА!!! СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Стаева Ирка.

Q=Qводи +Qлатуні

t води=t латуні

Qводи=m води × t ×c води

Qлатуні=m латуні× t × c латуні

152640Дж =t×(0.6кг×394Дж/кг×С+ 0.4кг× 4200Дж/кг×С)

t=152640 Дж÷1916.4≈80 °С

Qводи=0.4×4200×80=134400Дж

Qлатуні=0.6×394×80=18912Дж