Заряд 1,3кмкл знаходиться в спирті на відстані 5см від іншого заряду (быстрее даю 30 баллов)​


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q = 1,3 мкКл = 1,3·10⁻⁶ Кл

r = 5 см = 0,05 м

ε = 24

__________

F - ?

F = k·q²/r²

F = 9·10⁹·(1,3·10⁻⁶)² / 0,05² ≈ 6 Н