Яку кількість теплоти поглинає вода в басейнi пiд час її нагрівання від 18 до 28 °С, якщо довжина

басейну 50 м, ширина 12 м, а глибина 2 м? Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алимаханов Нурлыхан.

Ответ: 5,04*10¹⁰Дж

Объяснение:

1) Находим массу воды в бассейне:

m=ρ*V=1000*50*12*2=1200000кг

2) Находим поглощаемую теплоту:

Q=cm(t2-t1)=4200*1200000*(28-18)=4200*1200000*10= 5,04*10¹⁰Дж