Автомобіль проїхав автострадою 80 км за 0,5 год. Після тридцятих вилинної зупинки він проїхав ще

160 км за 2 год. Обчисліть середню швидкість руху автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Страмоусов Саша.

Ответ:

1)80:0,5=160(км/год)швидкість автомобіля до зупинки

2)160:2=80(км/год)швидкість автомобіля після зупинки

3)(160+80):2=120(км/год)середня швидкість автомобіля

Відповідь:120км/год

Объяснение: