на провідник довжиною 80 см, що міститься в магнітному полі під кутом 30° до силових ліній, діє

сила 5Н коли по провіднику проходить струм 5А. визначити магнітну індукцію

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

2,5 Тл

Объяснение:

L=0.8 м    α=30°    F=5 H    I=5 A     B=?

===

F=I*B*L*sinα

B=F/(I*L*sinα)=5/(5*0.8*0.5)=2.5 Тл

==========================