Горизонтальні рейки розміщені у вертикальному однорідному магнітному полі на відстані 30 см одна

від одної. На них лежить стрижень масою 500 г, перпендикулярний до рейок. Визначте індукцію магнітного поля, якщо стрижень під час проходження струму силою 50 А рівномірно рухається по рейках. Коефіцієнт тертя стрижня об рейки становить 0,2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петергов Антон.

Ответ:

67 мТл

Объяснение:

L=0.3 м    m=0.5 кг    I=50 A     μ=0.2   B=?

===

Fтр=Fa

μ*m*g=I*B*L*sinα   (sinα=1)

B=μ*m*g/(I*L)=0.2*0.5*10/(50*0.3)=0.067 Тл

================================