1)Знайти діаметер пружини, якщо на 10 см ряду вміщується 86 видків​


Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Лиза.

Ответ:

1,16 мм

Объяснение:

N=86    L=100 мм   d=?

====

d=L/86=100/86=1.16 мм

======================