Визначити період обертання якщо r кола 0,8 м, а швидкість 4 м/с. визначити період


Ответы на вопрос

Отвечает Каплиёв Владимир.

Ответ:

1.256 c

Объяснение:

R=0.8 м    u=4 м/с   T=?

===

u=2*π*R/T

T=2*π*R/u=2*3.14*0.8/4=1.256 c

===========================