На провідник з активною довжиною 0,4 м з індукцією 1,5 Tл під кутом 45 градусів до ліній індукції

діє сила 0,6 Н.Яка сила струму в провіднику? помогите пожалуйста, очень срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Алексей.

Ответ:

1.4 A

Объяснение:

L=0.4 м    B=1.5 Тл    α=45°     F=0.6 H    I=?

===

F=I*B*L*sinα

I=F/(B*L*sinα)=0.6/(1.5*0.4*0.707)=1.4 A

=====================================