Физика с объяснением Знайдіть максимальну швидкість, з якою може обертатися шліфувальний круг

діаметром 30 см, якщо допустима обертова частота для нього становить 1800 об/хв.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Арслан.

Ответ:

28,26 м/с

Объяснение:

d=0.3 м     v=30 об/с    u=?

===

u=π*d*v=3.14*0.3*30=28.26 м/с

===========================