ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА З міста виїхали мотоцикліст і автомобіль. Швидкість руху мотоцикліста 45

км/год. Яка швидкість руху автомобіля, якщо він виїхав на 20 хв пізніше та наздогнав мотоцикліста за 90 км від міста?​

Ответы на вопрос

Отвечает Любимова Ника.

Ответ:

54км/ч

Объяснение:

90/45=2 часа-  время мотоциклиста до встречи    

2-1/3=1\frac{2}{3}   часа-время автомобиля

90:1\frac{2}{3}=90*3/5=54км/ч-скорость автомобиля