Докажите, что 48²⁵ < 344¹⁷​


Ответы на вопрос

Отвечает Сплетение Золотое.

Ответ:

представимо у вигляді

число А 48 ^ 25 = 2 ^ 3 ^ 25 * 6 ^ 25 = 2 ^ 3 ^ 25 * 216 ^ 3

число Б 344^17=2^3^17*43^17=2^3^17*43^17

видно що 2 ^ 3 ^ 25 більше ніж 2 ^ 3 ^ 17 а 216 23 більше ніж 43 17: звідси A більше Б