металевий циліндр масою 500г нагрівся від 25° С до 225°С , коли йому було передано 92к Дж теплоти.

З якого муталу виготовленно циліндр з повним поясненням​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесова Полина.

Дано: Q=92*10^3 Дж, m=500г, t1=25°С, t2=225°С

Знайти: с

Розв'язування:

Q=cmΔt; 500г=0.5кг

92*10^3=c*0.5*(225-25)

92000=100с

с=92000/100

с= 920(Дж/кг*°С)

Це алюміній. (за таблицею значень питомої теплоємності різних речовин)