Провідник розміщений під кутом 30° до ліній магнітної індукції, сила струму у провіднику 12,4A,

довжина 1,2м. Визначте індукцію магнітного поля, якщо відомо, що провідник перемістився на 40см силою магнітного поля і при цьому була виконана робота 720мДж. решите пж даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Растегаев Александр.

Ответ:

Объяснение:

2.

Дано

α = 30°

I = 12.4 A

l = 1.2 м

S = 0.4 м

A = 0.72 Дж

B- ?

Розв'язок

A = F·S

F = A / S

F = B·I·l·sinα

B = F / (I·l·sinα) = A / (S·I·l·sinα) = 0.72/(0.4 · 12.4 · 1.2 · 0.5) ≈ 0.24 T