Автомобіль масою 1т, рушаючи з місця розвиває силу тяги 10 кН. через який час його швидкість

досягне 72км/год, якщо коефіцієнт тертя 0.05 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянчик Полина.

m=1000 кг Δv=30 м/с Δt=20 с μ=0,05 F=? === F-Fтр=m*a. Fтр=μ*N=μ*m*g. a=Δv/Δt. F=m*(Δv/Δt+μ*g)=1000*(30/20+0.05*10)=2000 H (2 кН).