Частота обертання колеса автомобіля 180 об/хв. яка швидкість автомобіля , якщо радіус колеса 60 см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зарубина Таня.

Ответ: 6,28м/с

-------------------------

R = 60 см = 0.6 м

T = 180 об/хв. = 3 об/с

V = ?

Рішення:

V = 2πR/T

V = 2*3,14*0,3/0,3 = 1,884/0,3 = 6,28м/с