4. Відстань між двома пунктами дорівнює 36 км. За якої швидкості руху автомобіль подолає цю

відстань протягом 15 хвилин? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Телтаева Акниет.

Ответ:

х км/год - швидкість поїзда

(х+36)км/год - швидкість авто

Відстань є однаковою

отже

7х=3(х+36)

4х=108

х=27(км/год) - швидкість поїзда

27+36=63(км/год) - шввидкість автомобіля

Объяснение: