Який об’єм металу, з якого виготовлена шайба, якщо її товщина дорівнює 2 мм, зовнішній діаметр - 4

см, а внутрішній діаметр отвору - 1 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Антипина Евгения.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 2 мм = 0,2 см

D = 4 см

d = 1 см

____________

V - ?

Площади:

S₁ = π·D² / 4

S₂ = π·d² / 4

Объем:

V = (S₁ - S₂)·h

V = (π·D²/ 4  -  π·d²/ 4)·h

V = (π·h/4)·(D² - d²)

V = (3,14·0,2/4)·(4² - 1²) ≈ 6,9 см³