Яку силу в горизонтальному напрямку треба прикласти до шафи масою 50 кг,щоб зрушити її з місця?

Максимальний коефіцієнт тертя спокою 0,8. А 400 Н Б 625 Н В 40 Н Г 50 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Вася.

Ответ:

400 Н

Объяснение:

m=50 кг    μ=0,8    F=?

===

F=μ*N=μ*m*g=0.8*50*10=400 H

===============================