Велосипедист рухається зі швидкістю 36 км/год. Скільки часу він витратить, щоб проїхати 54 км?


Ответы на вопрос

Отвечает Харькина Ирина.

Ответ: t = 5400 с

Объяснение:

V = 10 м/с

l = 54000 м

t = l/V

t = 54000/10 = 5400 с