Срочно 40 балов!!!! Розрахуйте силу всесвітнього тяжіння між двома кулями масами 5 т і 2 т, що

знаходяться на відстані 2 км. На які відстані слід розмістити ці кулі, щоб сила взаємодії стала рівною 7 кН, при умові, що маса першого тіла збільшилася в 2 рази?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

5т+2т=7.

7:2=3.5

3.5*7кН=? Тут сам вычесли

?(ето чесло с верху) *2=здесь результат и всьо