На скільки градусів нагріється мідна деталь масою 100 г якщо їй передати 1600 дж тепла


Ответы на вопрос

Отвечает Кокшарова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 100 г = 0,100 кг

Q = 1600 Дж

с = 390 Дж/(кг·°С)

_______________

Δt - ?

Q = c·m·Δt

Δt = Q / (c·m) = 1 600 / (390·0,100) ≈ 41°C