СРОЧНООООООООООООООО ДАЮ 50 баллов У ванну налили 100л води при температурі 120С, після чого

долили 50л гарячої води при температурі 860С. Чому дорівнює температура суміші? Теплоту, яка була витрачена на нагрівання ванни, не враховувати.(питома теплоємність води 4200 Дж/(кг ·0C), густина води 1000 кг/м3)

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Лада.

Ответ:

≈36.7°

Объяснение:

V1=100*10⁻³ м³   V2=50*10⁻³ м³    t1=12°   t2=86°    tc=?

===

m=p*V

Q1=Q2

c*m1*(tc-t1)=c*m2*(t2-tc)

V1*tc-V1*t1=V2*t2-V2*tc

tc*(V1+V2)=V2*t2+V1*t1

tc=(V2*t2+V1*t1)/(V1+V2)=(50*86+100*12)/(100+50)≈36.7°

==================================

Отвечает Гагарина Кристина.

Ответ:

366,7°Сельсия

Объяснение:

Смотри на фото.