7*. Обчисліть лінійну швидкість точок земної поверхні на екваторі під час добового обертання

Землі. Радіус Землі дорівнює 6400 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

1674.66666667км/год

Объяснение:

Радіус  на екваторі 0 градусов= 6400*соs0=6400*1=6400 км

за добу точка на пройде  2*ПИ*R=2*3,14*6400=40192 км

в добі 24 часа, тоді швидкість 40192км/24ч=1674.66666667км/год