Срочно! пожалуйста буду благодарна 1.Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 200 г срібла,

взятого за температури плавлення? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Краснощёкова Катерина.

Ответ:  17,4кДж

Объяснение:

Дано:

m=200г               0,2кг

λ=87кДж

------------------

Q-?

Q=λ*m=87*0,2=17,4кДж