7. В алюмінієвому чайнику масою 1 кг на газовій плитці нагріли воду від 20°С до кипіння,

використавши 745,6 кДж теплоти. Визначити масу води, яка знаходилася в чайнику. з розв'язанням​

Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Екатерина.

Ответ:

Теплоемкость воды а=4200 Дж/кг/К

T2 = 100 град

Е = 745 600 Дж

Е=m(T2-T1)*а, отсюда m=Е/ (T2-T1) / а = 745 600 / (100-20) / 4200 = 2,22 Кг - ответ