шматок льоду масою 5 кг при температурі -30° перетворити в пару. яку кількість теплоти при цьому

затратили?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутова Вика.

Ответ:

h-позначаю за питому теплоту плавлення

Объяснение:

Q=Q1+Q2

Q1=cmt

Q2=hm

Q1=2100*5=10500

Q2=332*5=1660

Q=10500+1660=12160

Вроде бы так