Пожалуйста помогите срочно : 4.У посудину з гарячою водою опустили працюючий нагрівач потужністю

Р= 50 Вт. В результаті температура води підвищилася на 4T = 1°C за час t= 100 с. Якщо б воду не нагрівали, то її температура знизилася би на ту саму величину ДТ за час 12 = 200 с. Яку масу має вода? Питома теплоємність води с = 4,2-10° Дж/кг К. теплоємністю посуди посудини знехтувати. еш зроблений з великого числа виготовлених з двох різних матеріалів​

Ответы на вопрос

Отвечает Козьяков Илья.

Объяснение:

Дано Δt=1C t2=200c t1=100c P=50 Вт m - ?

1) найдем мщность тепловых потерь

P2=Q2/t2=c*m*ΔT/t2

2) Q=P*t1=c*m*Δt - P2*t1

P*t1=c*m*Δt - c*m*Δt*t1/t2 t1/t2=100/200=1/2

P*t1=0,5*c*m*Δt

m=2*P*t1/c*Δt=2*50*100/4200*1=2,38 кг

Ответ m=2,38 кг