яка кількість теплоти потрібна для плавлення шматка свинцю масою 300 г взято за температури 50

градусів?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.

Ответ: 19134Дж

Объяснение:

m=300г                 0,3кг

t1=50°C

t2=327°С

λ=0,25*10⁵Дж/кг

с=140Дж/кг°С

---------------------

Q-?

Q=cm(t2-t1)+λm=140*0,3*(327-50)+0,25*10⁵*0,3=19134Дж